Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Outside

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Polemiki - gb
 Nieprzeczytany post Napisane: piątek, 14 maja 2010, 07:54 
Pułkownik
Pułkownik

:
hej hej -o co chodzi. :!: . :peace .. to forum dla wszystkich i nikt przez nikogo nie bedzie odchodzil sprobuj tylko Kaszubku :!: ....
Załącznik:
Komentarz: wlasnie gdyby tak bylo do takich dyskusji by nie dochodzilo
1273160425_by_NoeL1991_500.jpg
1273160425_by_NoeL1991_500.jpg [ 58.45 KiB | Przeglądane 2491 razy ]
..a propo tych postow Miedzyzdrojanina ,,,-masz imie :?: bo ja wiem o kogo chodzi i fajnie zes pare slow napisal ale nie musialy byc zaraz atakiem na nielubiana postac przez Ciebie- to tylko twoj osad bo ja i wielu innych mamy calkiem inny osad postow Kaszuba i nie wynika to z tego czy go lubie czy nie ///jeszcze zanim mialam okazje Go poznac fascynowal mnie sposob jego pisania i rozumowania i zartowania -tak zostalo do dzis -// gdybys staral sie zrozumiec to co ON pisze i czesciej poprostu odbieral tresc postow jako zart-moze czasem troche czarny ale mimo to jednak zart -to by nie bylo dzisiejszej dyskusji.....kilkakrotnie juz pisalam ,ze forum dyskusyjne to wymiana pogladow na rozne tematy a nie ring bokserski- i tak byc nie powninno....musimy nauczyc sie tolerowac kogos takim jakim on jest bo czasami nie widzimy sie sami krytycznie ../// musimy sie wszyscy jednego nauczyc -nie mozna prywatnych animozji do kogos przekladac nad atmosfere wspolnego kolezenskiego pisania na forach-powinnismy sie wiecej smiac z tego co tu czy tam czasem piszemy i z samych siebie rowniez -wierzcie mi to pomaga i dotyczy to nas wszystkich tu piszacych ./////a co do postow to naprawde prawdziwy fokus -pokus. :peace .

Załączniki:
Komentarz: tego sie trzba nauczyc
1273771438_by_NimmMich_500.jpg
1273771438_by_NimmMich_500.jpg [ 27.06 KiB | Przeglądane 2491 razy ]

Nieprzeczytany post Napisane: wtorek, 18 maja 2010, 11:05 
Pułkownik
Pułkownik

. Marian :!:
Cytuj:
Piczo otwarte-zapraszam na party z okazji awansu Mani na Majora
.. jak z samej Twojej zapowiedzi wynka awans Mani oblewaliscie na Twoim piczo nie na forum ..wiec bez urazy... , ..chwile ulotne sa wiec czasami trzeba wybrac te wazniejsze..
-pozdrawiam

Nieprzeczytany post Napisane: sobota, 18 września 2010, 02:07 
Generał
Generał

Witaj Elu, pozwolę sobie przytoczyć Twoje własne słowa:
„że jak o człowieku coś jeszcze się mówi to jest jeszcze dużo warty”
Całkowicie się z Tobą zgadzam, chciałem Ci to nawet kiedyś, kiedy pierwszy raz użyłaś tych słów na forum gb-history(Grzegorz Brygider-historia), niestety z jakichś nie bardzo mi znanych i niewyjaśnionych powodów jestem tam zbanowany. Czy to z tchórzostwa, czy z zazdrości o wiedzę, jaką posiadam z zakresu Informatyki – tego nie wiem..
Piszesz że:

Ela: Jedyna osoba kto tak wysmienicie zna i manipukluje to tylko WIKING-mieszka w SZTOKHOLMIE
ELA: nastepny adres ze SZTOKHOLMU -GRAZKI-195.62.67.208
Ela: Wiesz Grazka ja pisze tylko prawde-a wpisy dzisiejsze sa z tego wlasnie adresu co podalam-za SZTOKHLMU-sa rozne mozliwosci zeby nadac.Prosta sprawa wyslac komus na czacie co ten adres i ta osoab podaje wpis Moniki.

To, że wyśmienicie znam informatykę się zgadza, powiem nawet skromnie, że więcej niż przypuszczasz. Ale „manipulacje” jak to określasz – nie są moją domeną, znam innych lepszych i bez wahania powiem, że znajdują się na Waszym GB forum. Jest to mała ścisła grupka, która skutecznie psuje Wam opinię. Mnie do tego nie mieszajcie. Na Waszym forum mam wielu znajomych, kolegów i przyjaciół, niestety, kiedy otworzyłem własne Forum, ta właśnie mała grupka – nazwałbym ich – pseudo chuliganów mąci i stara się podzielić tych, którzy zawsze byli kolegami lub przyjaciółmi na swoich i wrogów. Przykład: piszesz na Forum Vikinga – jesteś wrogiem.. Następny przykład: piszesz na gb i liżesz tyłek Erykowi i Eli – to nawet moderatorem możesz zostać, lub podajesz kawkę i wychwalasz pod niebiosa – to można być nazwaną PRAWDZIWĄ CHULIGANKĄ – odruch wymiotny dostaję..

Powracając do adresu IP 195.62.67.208, który podajesz, wynika, że należy on do firmy Stardoll AB współpracującej z Piczo i ma siedzibę w Sztokholmie, ale strona internetowa jest po polsku. Jeśli Piczo lub jego wspólnicy robią Ci takie rzeczy, to jest na to sposób prawny.
Osobiście, jeśli jest prawdą to, co piszesz, szybko bym sobie poradził. Mogą pisać z Polski używając, Proxy Serwera ze Szwecji.
Ja mieszkam na Lidingö i jaki mam IP adres zobaczysz sama, jest diametralnie różny. A szkalowanie kogoś, nie mając dowodów, może się przykro skończyć. I nie tylko o mnie tu chodzi..
Nie znamy się osobiście, ale i też nie jestem Twoim wrogiem – na to trzeba sobie zasłużyć.

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Eryka

Zamieszczę ten wpis również na naszym Forum, aby nie było niedomówień i jeszcze wypis tego adresu IP. Jest tam podana długość i szerokość geograficzna i dokładnie można określić jego miejsce wpisując adres: http://www.ipaddress-locator.com/195.62.67.208 Kliknij tutaj, aby wejść na link

Identyczny wpis został umieszczony w pierwszej kolejności u Eli na Piczo a następnie tutaj..

Nieprzeczytany post Napisane: sobota, 18 września 2010, 06:41 
Major
Major

Mimo ze do rozpoczecia jesieni zostalo jeszcze troche czasu, to rozgrywki jesienne juz sie rozpoczely. Bardzo chetnie bede w nich uczestniczyl, prosze tylko o podanie tematu. Przegladalem dzis tez forum GB i musze powiedziec ze chetnie zabiore glos na temat mozliwosci wpisow chuliganow i nie tylko. Elka pisze ze kazdy moze zrobic wpis, lecz tylko teoretycznie, gorzej z praktyka. Tutaj z calym szacunkiem dla Czesia poety. Trzyma sie gosc danego slowa , nie to co inni, no tak, ale trzeba miec charakter i tak zwane jaja hihihi.

Nieprzeczytany post Napisane: niedziela, 19 września 2010, 01:52 
Generał
Generał

Sorry, Elu za nieco spóźnioną odpowiedź, ale jak to mówią: „na coś dobrego nigdy nie czeka się za długo..” Napisałaś:

Ela: Nie bede tego Wiking komentować Twojego.Moniki w czorajsze wpisy byly az z 3 ip adres i nawet jeden taki sam ja TWOJ-DZIWNE???????????? - powiem tak ze nawet dala MONIKA wpis ze swojej poczty NK-a tam tylko maja osoby ja posiadające dostep do niej wlasciciele-i ip adres byl jak wyżej.Szybko go skasowala-by nie by moze nie zorientować sie ze manipulacje sa robione.Baw sie dobrze ,-pozdrawiam [IP 195.62.67.199]

I jeszcze obrazek:

Faktycznie dziwne to z IP numerami na Twoim Piczo, ja wiem jaki mam IP i na pewno nie jest to ten, który podajesz, możesz zresztą spytać Eryka, on zna mój IP. To samo jest z IP Moniki i śmiało mogę zapewnić, że to nie jest jej. Numery, które podajesz, a tylko Ty je widzisz będąc zalogowana do swojego Piczo, są własnością Stardoll AB – cała seria:
195.62.66.0 - 195.62.67.255 to jest 510 numerów. Stardoll jest powiązana z Piczo i tylko w taki sposób mogą się znajdować na Twojej stronie, ale jak już to nadmieniłem; nikt tego nie widzi, tylko Ty i przy Twoim wpisie też się taki numer znajduje, choć wczoraj podawałaś inne.
Numery IP przydzielane są często automatycznie(DHCP) w niektórych serwisach i mogą być różne w różnych czasach tego samego użytkownika, co nie oznacza, że nie ma możliwości sprawdzić, komu dany numer był przydzielony w danym czasie – wszystko jest w logach administratorów serwisów i jeśli zajdzie uzasadniona konieczność, można uzyskać wyciąg.

Każdy odpowiada za siebie i osobiście daję Ci słowo, że przeze mnie żadne wpisy nie przechodziły. Monika, ani nikt inny, nawet nie odważyli by się zaproponować coś takiego, znają moje zasady i w tym jestem nieugięty. Zresztą, z tego co ja widzę wynika też, że Monikę podejrzewasz niesłusznie.

Tak naprawdę, to nie ma o co się spierać, każdemu z nas czasami coś wyrwie się za szybko, padnie jakaś iskra i następuje reakcja łańcuchowa, którą ciężko już zatrzymać. Nie powiem, żebym zaliczał się do świętych, ale często wolę coś przemilczeć niż pochopnie palnąć. Każdy jednak posiada jakąś granicę i jeśli zostanie ona przekroczona, to może być różnie..

Myślę Elu, że nie ma co się tą sprawą więcej zajmować, szkoda naszych nerwów i czasu, a przykład idzie od góry, jak wiesz..

Miłej zabawy Ci również życzę i serdecznie pozdrawiam. :give_rose

Na koniec dedykuję Ci taneczną nutkę, może się spodoba, zespół znasz..

Nieprzeczytany post Napisane: niedziela, 19 września 2010, 07:29 
Pułkownik
Pułkownik

:hi
odniose sie tylko krotko do postu wyzej- nie wiem o co komu chodzi post na NK,jest do dzis w wyslanych i napewno nie jest skasowany ani przezemnie manipulowany jak zaden inny pisany na piczo.. taka madra to ja nie jestem :lol: choc do glupich tez nie naleze .. :read ..pozdrowionka i przykro mi Rysiu ,ze i ciebie tez wmanewrowano w cos co sie nazywa niestrawna zabawa-ale w co :close_tema :?:  

Nieprzeczytany post Napisane: niedziela, 19 września 2010, 13:20 
Generał
Generał

Re: Forum chuliganow
przez Ela » niedziela, 19 września 2010, 12:46

Dopisek……..całego tekstu nie przytaczam, bo nie w temacie, tylko sam koniec..//Viking

CHWILOWO ZABLOKOWALAM- KSIEGE GOSCI U MNIE NA STRONCE-PICZO-bo jakies bzdury zaczeto do niej wpisywac
http://****5.piczo.com/?nsrc=picfl&friend=y&cr=2

pozdrawiam -Ela

Bzdury, to Ty tam sama powpisywałaś Elu, że, o jakości języka, jakiego używasz, nie wspomnę. I wstyd Ci się teraz przyznać, może niektórym oczy zamydlisz, ale mi nie..

Doskonale Cię rozumiem; Kobieta, menopauza i wszystko, co z tym związane, ale dlaczego aż taka paranoja..? Miałem Cię za bardziej normalną, lecz człowiek omylny jest..

Pozdrawiam//Viking

Nieprzeczytany post Napisane: niedziela, 19 września 2010, 14:37 
Major
Major

Niesamowite, niemozliwe.
Niestety ja juz dawno wiedzialem o takich praktykach jakie stosuje Elka, najlepiej zablokować i powiedziec ze ktos pisze bzdury. Znam ja to dokladnie i zawsze z tym walczylem, niestety z marnym skutkiem.

Nieprzeczytany post Napisane: niedziela, 19 września 2010, 16:22 
Generał
Generał

Możliwe, ale niesamowite..Skutek był o tyle marny, że zostałeś zbanowany, ale pociechą jest, że marny dla nich..
Ja natomiast ani nie walczyłem tam z nikim, ani darłem koty i tez zostałem zbanowany.. :focus

To sie dopiero nazywa marność, ale to jest marność i miernota szewowstwa..a praktyki jakie stosowali od początku, pewnie będą stosować dalej..

Pomyśl, jak to jest możliwe, że ktoś inny może posiadać swoje Forum..? Według nich to profanacja i be.. Na szczęście ja swoje fora miałem na długo(wiele lat) zanim powstało GB i pierwsze, co zauważyłem, przypadkowo wchodząc na ich stronkę, to moje zdjęcia skopiowane z mojego servisu i Fotogalerii, oczywiście bez zapytania, że o pozwoleniu już nie wspomnę..

Nie wiedziałem wtedy czyje to nieudacznictwo jest bo i wejść na tę stronkę, trwało pół dnia..
Później to, to zniknęło, ale za jakiś czas pojawiło się i tak kilka razy.. Po jakimś czasie odkryłem, że jest tam sporo moich znajomych i kolegów i zaczęłem tam trochę pisać.

Kiedy zachorowałem i po jakichś dwóch miesiącach próbowałem się wpisać, okazało się, że zniknąłem z GB, po interwencji u Eryka, wstawił mnie znowu, ale kiedy moje Forum zaczęło mu być solą w oku, zablokował mnie, aby odciąć od przyjaciół - jego sprawa, jego wola, ale tak się nie robi - to jest właśnie czyste chamstwo..

Pamiętam jak na innym Międzyzdrojskim Forum ktoś założył wątek: Kto pamięta starych chuliganów z Międzyzdrojów, może to nawet był on..? A później przeciągał wszystkich, co się dali, na swoje GB - takie są chlubne początki powstania. Szkoda tylko, że wielu porządnych ludzi dało się usidlić, jego i jej manipulacjom, nie wspominając o NK bo to już osobny kapitel..
Jeszcze jedna drobna informacja Kaszubku, po tym jak odważyłem się zaprotestować na oszczerstwa Elki, wczoraj już zauważyłem, że usunęła mnie na NK..płakać nie będę, bo i po kim.. :dance2  

Nieprzeczytany post Napisane: niedziela, 19 września 2010, 19:07 
Major
Major

Musze napisac ze ja wcale nie walczylem, ja tylko pisalem prawde, lecz jak wiesz to prawda zawsze boli ( oczywiscie tylko ludzi zaklamanych )
Praktyki zawsze stosowali podstepne, pamietam jak szew Eryk staral sie mnie podpuszczac azebym cos na innych pisal. Oj znam to znam. Dzis na GB jest sporo przydupasow. Pamietam ze kiedy Eryk mnie zbanowal, to osoby z ktorymi nie mialem stycznosci bardzo sie z tego ucieszyly, ba nawet wyrazaly swoj opinie i podziw dla szefa za takie posuniecie ( wiedzialy ze nie moge juz nic napisac ) Szkoda mi tych ludzi, lecz co zrobic, jednym slowem wazelina. Oczywiscie nie dotyczy to chuliganow z GB, lecz tylko malej czesci tak zwanych kmiotkow, ktorzy maja czelnosc podawac sie za chuliganow.
Duzo mozna mowic i pisac na ten temat, lecz czy warto strzepic jezyk?
Mysle jednak ze powinienes plakac, moze nie z zalu, lecz ze szczescia ze w koncu przejzales na oczy hihihi
Załącznik:
BUZKA.png
BUZKA.png [ 5.65 KiB | Przeglądane 2329 razy ]
Faktycznie ladna buzka? Tylko czyja?
Moja, tylko brodą przesłonięta.. :drinks  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strona główna forum » Outside