Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Outside

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Nieprzeczytany post Napisane: poniedziałek, 20 września 2010, 03:43 
Generał
Generał

Wiesz Kaszubku, płakać ni z żalu, ni ze szczęścia nie będę, bo nie ma po kim, strzępić języka też nie warto, bo trzeba by się zniżyć do ich poziomu a w tym nie gustuję..

Z kmiotkami nie mam zamiaru się zadawać a Prawdziwych Chuliganów(w symbolicznym tego słowa znaczeniu) pozdrawiam.. :drinks  

Nieprzeczytany post Napisane: poniedziałek, 20 września 2010, 16:19 
Pułkownik
Pułkownik

ja też pozdrawiam przyjaciól i wierzę, że tacy są.

jak wielu innych i myślę że takie niesnaski nas nie poróżnią, pa.

Nieprzeczytany post Napisane: niedziela, 26 września 2010, 05:22 
Major
Major

Hihihi, ciesze sie zostalem dobrze zrozumiany.
Dzis w wolnych chwilach przegladalem rozne strony. Oczywiscie i jak zwykle rowniez Forum GB , mysle ze najlepsza odpowiedzia bedzie zalaczone zdjecie wraz z cytatem.
Załącznik:
Picture333.jpg
Picture333.jpg [ 61.84 KiB | Przeglądane 2141 razy ]

Nieprzeczytany post Napisane: poniedziałek, 20 grudnia 2010, 21:11 
NIGDY NIE NALEZY WIERZYC RUDEMU I LYSEMU.
RUDY WIADOMO ZDRADLIWY,A LYSY TEZ KIEDYS MOGŁ BYC RUDY

SPOTYKA SIE RUDY Z LYSYM I MOWI
CO BOZIA WLOSKOW NIE DALA?
LYSY MOWI-DAWALA ALE RUDE TO NIE WZIOŁEM

TEMAT DO PRZEMYŚLENIA...........

Tytuł: Re: Ściek
 Nieprzeczytany post Napisane: niedziela, 18 grudnia 2011, 19:56 
Major
Major

Duze brawa dla sportowca Rykiego, gratuluje, to sie nazywa zaparcie i sila postanowienia, raz jeszcze dusze brafa.
Szkoda tylko ze zabraklo chuliganow azeby go dopingowac, lub tylko przyjsc i pozazdroscic silnej woli, nie wspomne tu juz o pstryknieciu jakies fotki, uwieczajacej taki wyczyn.
Miejmy jednak nadzieje ze nastepnym razem Swinoujscy chuligani takiej plamy juz nie dadza i beda licznie kibicowaci oraz dopingowac sportowca z Rykiego.

To tyle na powaznie, teraz troche inaczej,
Szkoda Ryki ze wielki szew nie zalatwil Ci Koszulki z logo GB-History,pieknie by rozslawial forum. Pewnie nie jedena osoba by pozazdroscila i chcialby zapisac sie do Kolka wzajemnej adoracji
Cala jednak nadzieja w dekoratorce i zarazem rezyserce wspanialych animacji na GB-history.
Gleboko jestem przekonany ze film zrobi naprawde furofre, juz widze pochwaly, zlote lwy i czekajace oskary, oczywiscie ze za rezyserie
Jestem tez pewien ze juz sie szykuje jakis wspanialy film o Twoim wyczynie.
Nie wspomne juz ze bedziesz tez umieszczony na filizance porannej kawy a kto wie czy nie w The Gardian.
Ile tez wspanialech kolegow (w wiekszosci tych dopingujacych) bedzie Cie teraz klepalo po plecach chwalac sie Twoja znajomoscia.
Naprawde strach pomyslec.
Skoro nikt jednak nie umiescil zadnego zdjecia z biegu, to ja to robie, byc moze nie jest najlepszej jakosci ale zawsze dokumentuje ten wspanialy wyczyn.

PS
Czasami nie traktuj tego wpisu jako jakiegos gestu z mojej strony, dalej jest tak jak bylo " Samochwalo "

Załączniki:
Sport.jpg
Sport.jpg [ 52.28 KiB | Przeglądane 2122 razy ]

Nieprzeczytany post Napisane: niedziela, 18 grudnia 2011, 21:33 
WITAM!

Mój Najlepsy Kolesko Kasubku-dzieki Ci za zamieszczenie fotki i napisanie o Tym Wielkim Wycynie Jakiego To Dokonałem.
Musisz jednak wiedzieć ze wszystko co robie to tylko i wyłącznie dla siebie i pod swoim szyldem.Firmuje to tez swoim imieniem i nazwiskiem-cyzbyś nie zauwazył Andzejku?

Wszyscy tu U Vikinga jak i na Gb Wiecie ze jestem gadułą,lubie dużo gadać,pisać -taki juz jestem i nie mam zamiaru sie zmieniać.To że pisze o tym co robie kiedy i jak nie wynika jak Ty To Kasubku ciagle podkreślasz z SAMOCHWALSTWA tylko z GADULSTWA byc moze za dużego.
Ale są tez sprawy o których nie pisze,nie rozmawiam bo mam zdolnośc rozrózniania na co moge sobie pozwolić a co mam i powinienem zachować dla siebie.To sie nazywa Inteligencja którą posiadam od zawsze (napewno dobrze to pamietasz) a Ty dopiero starasz się Andzejku Jej Nauczyć .
Pamiętam doskonale jak przyjąłeś sie do pracy w Odrze po ZSZ w przeładunku bo to dawało mozliwość
zamustrowania w pózniejszym okresie na statek . Żadnej szkoły w kierunku pływania nie ukonczyłeś-Tu w Polsce Twoje perspektywy były ŻADNE!!
Podczas pierwszego rejsu jak Szczur z tonącego okrętu uciekłeś od Matki Odry która Cie karmiła i zostałeś w Kanadzie.
To tak gwoli przypomnienia Wielki Eurydyto bo tak naprawdę mało ludzi Cie w Mjach pamieta i zna.
O takich jak Ty mowi sie "Szary Duch"

Marian Ciebie znałem i pamietałem jako zawsze fajnego,radosnego żyjącego na luzie chłopaka.Cos tam kiedys nas poróżniło co nie zmienia faktu ze chcac nie chcąc takiego Cię Pamietam.
Wiem ze i tu i tam u Was jest róznie-raz ciężko raz dobrze.Ale nie przelewaj swoich flustracji na Forum.
Nie podpinaj sie pod Tego jak to kiedyś Libek napisał "Patyczaka Rudego" co jak sie urodzil dzieci go patykami dotykały bo byl taki brzydki.Cisniesz na twardziela charakterniaka To miej Swoje Zdanie-Szwagier!

Pozdrawiam Wszystkich Dobrych Ludzi- Riki

P.s- Viking mam nadzieje ze mój post zostanie opublikowany choc Kasubek tak sie po nim uzłośliwi ze strach się bać.Ale ja Samochwała nie pekam ......

Nieprzeczytany post Napisane: niedziela, 18 grudnia 2011, 23:29 
Generał
Generał

:hi

Riki, puściłem Twój post w całości, choć może nie powinienem tego zrobić. To co piszesz w części postu zakrawa na napaść osobistą, a tego raczej nie tolerujemy na naszym Forum. To świadczy tylko źle o Tobie.

Piszesz o zasobach swojej inteligencji, ale w tym przypadku wcale się nią nie wykazałeś, wręcz przeciwnie..

Bierz przykład z Andrzeja, on ci nie ubliżył, a trochę ironii ujętej w żartobliwy sposób, nikomu jeszcze nie zaszkodziło.. Zawiodłem się trochę na Tobie Riki.. Alvarin_33

Nie myśl, że ktoś tu będzie się wyśmiewał z Twoich wyczynów, raczej odwrotnie. I tak to Kaszubek opisał, można Ci tylko pozazdrościć..

P.S.
Riki, następny post o znieważającej treści nie zostanie zaakceptowany na Forum publicznym. Mamy odpowiednie miejsca do starć osobistych, ale trzeba być zalogowanym..

Gdzież się podziała Twoja osobowość kaznodziei..? Czyżby Mr. Hyde był górą..

Pozdrawiam big_boss  

Nieprzeczytany post Napisane: poniedziałek, 19 grudnia 2011, 05:14 
Major
Major

Hahaha, Wiedzialem, wiedzialem Ryki ze bedzie odpowiedz na post.
Intuicja mnie jednak nie zawiodla, czlek tak inteligentny jak Ty zawsze odpowiednio sie ustsunkuje do wpisu.
Twoja inteligencja wychodzi w kazdym Twoim poscie, razem ze sloma z butow, lecz jak widzisz uczen przerasta mistrza i to Cie boli, Ty musiales jak piszesz ciezko pracowac od najmlodszych lat zeby dojsc do takiego IQ jaki dzis posiadasz.
Ja natomiast tylko wzorujac sie tylko na Tobie przescigam Ciebie, cos w tym chyba jest, mowia ze jedni rodza sie z inteligencja a drudzy ja nabywaja, widac nalezysz do tych drugich, lecz jeszcze musisz troszke popracowac nad soba zeby przekroczyc wymarzone 85 IQ. Masz jednak duze szanse.
Powinienes poczytac wlasne posty , byc moze bys wtedy zauwazyl roznice miedzy GADULSTWEM a SAMOCHWALENIEM SIE, chyba ze zamierzasz zmieniac definicje.
Mysle Ryki ze Ty piszesz ale sam nie wiesz co, bo skoro piszesz.

Ale są tez sprawy o których nie pisze,nie rozmawiam bo mam zdolnośc rozrózniania na co moge sobie pozwolić a co mam i powinienem zachować dla siebie.

Pamietaj ze kij ma dwa konce.
Czy ja kiedys pisalem ze ukonczylem jakies szkoly? Jakos nie moge sobie tego przypomniec, czego nie mozna powiedziec o Tobie . Masz troche informacji , dlaczego nie zapytasz mnie bezposredno, zawsze chetnie Ci odpisze.
To Ty twierdzisz ze zadnych perspektyw w Polsce nie mialem,( ja mysle inaczej) moze mialem wieksze niz Ty, lecz...
To ze malo zna mnie ludzi w Miedzyzdrojach w niczym mi nie przeszkadza, jednak ci ktorzy mnie znaja nic zlego o mnie nie moga powiedziec, czego nie mozna powiedziec o tych bardziej znanych.
Dziekuje ze uwazasz mnie za czlowieka z rozlegla wiedza. ( pisze sie ERUDYTA ) Musze Ci powiedziec ze nawet podoba mi sie " Szary Duch " lepsze to niz jakis tam "BARDACHA"
Widze ze potrafisz dawac rady innym azeby sie nie podpinali pod innych a sam nic innego nie robisz, czy to brak tego 1 magicznego procenta.

Ryki jak widzisz splynelo to po mnie jak woda po kaczce, a Ty wyszles na....., no wlasnie sam sobie odpowiedz.
Niby inteligent a daje sie soba manipulowac

Viking bez obaw, zamieszczaj wszystko, ja jako Wielki Erudyta tez znam troche roznych faktow, jezeli ktos chce walczyc to tez moge odpowiedziec taka sama bronia.
My takie Szare Duchy czasami wiecej wiemy niz innym sie wydaje lecz moje IQ mi podpowiada zeby pewnych spraw na forum nie poruszac. Uwazaj na ten serdeczny palec, bo czasami jest przydatny.

Załączniki:
chuligani.png
chuligani.png [ 19.18 KiB | Przeglądane 2108 razy ]

Nieprzeczytany post Napisane: poniedziałek, 19 grudnia 2011, 20:09 
Szczur zęzowy
Szczur zęzowy

Marian Ciebie znałem i pamietałem jako zawsze fajnego,radosnego żyjącego na luzie chłopaka.Cos tam kiedys nas poróżniło co nie zmienia faktu ze chcac nie chcąc takiego Cię Pamietam.
Wiem ze i tu i tam u Was jest róznie-raz ciężko raz dobrze.Ale nie przelewaj swoich flustracji na Forum.
Nie podpinaj sie pod Tego jak to kiedyś Libek napisał "Patyczaka Rudego" co jak sie urodzil dzieci go patykami dotykały bo byl taki brzydki.Cisniesz na twardziela charakterniaka To miej Swoje Zdanie-Szwagier!

No wlasnie Szwagier ,zawsze przeczytaj to co napiszesz,to co Libek kiedys napisal to tez sie osmieszyl ,bo inteligencja tez nie blyszczy , a co do Kaszuba to powiem Ci ze to prawdziwy kumpel nie raz sobie nawtykalismy ale zawsze dochodzimy do porozumienia co nie moge powiedziec o pseudo kumplach z GB rodem z Miedzyzdroji-na GB jestem zarejstrowany , a dlaczego nie pisze to tez proste......Zawzietosc zreszta do konca nieuzasadniona co niektorych kolesi ostydzila mnie do reszty i jest mi dobrze jak jest-a jezeli chodzi o zasady do daje sobie rade i zycze co niektorym z GB ,co do charakterniaka to odpada-zasiegnij jezyka co robili z charakterniakami w kiciu-czasami trzeba wiedziec co sie pisze-tyle tylko mialem czasu , bo robie remont calej kuchni a swieta za tydzien a ja w polu

Załączniki:
Komentarz: Tak wyglada moja kuchnia tydzien przed swietami....
DSC07282-1.jpg
DSC07282-1.jpg [ 44.12 KiB | Przeglądane 2084 razy ]
Komentarz: Ale ladny Lis
Riki z lisem.jpg
Riki z lisem.jpg [ 154.89 KiB | Przeglądane 2084 razy ]
 Nieprzeczytany post Napisane: sobota, 4 lutego 2012, 13:46 
Pułkownik
Pułkownik

Maysku przykro mi jak czytam ze piszesz do sciany a przeciez my dziewczyny codziennie piszemy tu drzyk:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strona główna forum » Outside