Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Outside

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Nieprzeczytany post Napisane: środa, 14 marca 2012, 15:41 
Pułkownik
Pułkownik

:hi Poczytałam :close_tema sobie tu i tam i doszłam do wniosku że niektórzy chyba się nudzą że poszukują nowo-starego rodzaju rozrywki które nie raz gosciły na niektórych forach// tylko mam pytanie takie ogólne z czego to niby jakieś afery na naszym forum się porobiły- chyba raczej na innym forum- bo szczerze mówiąc ja się takowych na vikingach nie dopatrzyłam ..widocznie są tacy formułowicze którym nie wystarcza normalna zabawa lubią[*]upiększenia[*] powroty do czasów kiedy się docieraliśmy..widocznie nauka z tych docierek dla niektórych ciągle w lesie.
.

to tyle moich przemyśleń. :tease :

Nieprzeczytany post Napisane: środa, 14 marca 2012, 18:36 
Pułkownik
Pułkownik

Panie administratorze Gb :ireful

Mój IP adres został wykorzystywany do bawienia się ludżmi.
skopiowałam z mojego piczo

monika: have a nice week for all [93.94.186.72]

Eryk
Site Admin

Re: Forum chuliganow

Rate this: 3

No to Tomcio powiedzial co wiedzial

Unrated

Pozdrawiam!!!

Załącznik:
Download.gif
Download.gif [ 3.85 KiB | Przeglądane 1989 razy ]

gb-history-To jest to!!!

środa, 14 marca 2012, 14:51

Nieprzeczytany post Napisane: środa, 14 marca 2012, 20:05 
Generał
Generał

Moniu, nie przejmuj się - ten IP numer pojawia się każdemu, kto wejdzie na ten właśnie Post. Eryk zapomniał po prostu poinformować o tym, a nie każdy wie, że taka możliwość istnieje. Na przykład; jak ja czytam ten jego post - pokazuje mi mój IP numer.

Ale jeśli umieścił ten kod, aby wysyłał mu IP numery odwiedzających, to już jest złamanie prawa i może zostać pociągnięty do odpowiedzialności - to można łatwo sprawdzić.

Myślę jednak, że tego nie zrobił..

Pozdrawiam Cię serdecznie 

Nieprzeczytany post Napisane: środa, 14 marca 2012, 20:25 
Pułkownik
Pułkownik

:hi

Przepraszam Administratora GB flowers: za nieszłuszne pomówienie .
Gdybym to wiedziała co Viking mi wyjaśnił nie byłoby go wcale.

Wymazałam moje gniewne słowa pod pana adresem .

Nieprzeczytany post Napisane: środa, 14 marca 2012, 22:18 
Generał
Generał

:hi
Cieszę się Moniu, że mogłem pomóc, a i mam nadzieję, że Eryk przyjmie Twoje przeprosiny z wyrozumiałością i następnym razem poinformuje o funkcjach BBCode, które wstawia.. c025

Ten kod jest: :ok

Mamy taki umieszczony w Kąciku Pomocy, Jako post nr 9 Zamieściłem go tam kilka lat temu, zresztą zobacz poniżej.. :give_rose

Tytuł: Moduł do sprawdzania szybkości Internetu
Napisane: czwartek, 24 września 2009, 12:24
Klikając na Begin Test możesz sprawdzić szybkość swojego internetu, czy jest zbliżona do tej za jaką płacisz :-D

A tutaj masz adres IP oraz krótkie dane twojego systemu i przeglądarki:
IP

Pozdrawiam, życząc dobrej nocy.. bye2  

Tytuł: Re: Ściek
 Nieprzeczytany post Napisane: czwartek, 15 marca 2012, 03:47 
Major
Major

Dzis zrobilem rekonesans na GB i sie smieje, smieje sie az lzy mi leca, tak tak, szczerze pisze.
Bo jak mozna przyjac wpis Szefa.

To co tu piszemy na forum to wszystko bierzemy jak dobry zart,bo ten kto nie zna zartow to jest nic nie warty.

Szybko zapomnial oj szybko, pamietam ze pienil sie jak platki mydlane kiedy ja pisalem na forum GB, oj bylem ja sola i to nie tylko w jego oku. Tak tak, prawda w oczy kole.

Manys zgadza sie, wszystkim dopisuje humor, oczywisci sa rozne tego powody, jedni sie ciesza z zaistnialej sytuacji, inni z tego ze cos sie dzieje, ja sie smieje z tego jak mozna latwo manipulowac ludzmi.
Czy zastanowiles sie dlaczego zostales Misterem?. Chyba nie, ale ja to sledzilemi i zarobilem na Tobie butelke 750 ML Whisky ( albo jak kto woli whiskey ) Niby jak spytasz ?
Sa rozne sposoby azeby glosowac, to prawie tak jak na gieldzie, najlepiej zapytaj swojego promotora hihihi
Sam dobrze wiesz, ze bez winy nie jestes, nie na jednym forum mieszales i obrazales inne osoby, tylko ze sa osoby ktore nic Ci nie odpisza, a sa takie jak ja, ze zaraz dostales ostra riposte.
Zeby oceniac innych, trzeba w pierwszej kolejnosci zweryfikowac samego siebie, a dopiero pozniej pisac i oceniac innych, wiec zastanow sie nim kogos obrazisz.

Ja zeby to napisac nie musze pisac na Twoim piczo, bo prawie wszyscy zagladaja na strony Vikilandu i moga to tutaj przeczytaj, jak dobrze wiesz to nie zmyslam.
Mam tez gdzies Twoje posty jakimi raczyles obdarzac dekoratorke i szefa Gb, swojego Szwagra i nie tylko ich, wiec na Twoje zyczenie moge czesc zacytowac.

Jezeli potrafisz czytac to przeczytaj posty Rikiego, smieje Ci sie prosto w nos i nabija sie z Ciebie, a pare dni temu wstawil taki ladny cytat mojego ulubionego pisarza; Paulo Coelho

Mysle ze czasami trzeba sie bardziej wglebic czytajac czyjes posty, ja napisalem "wielki" gadula, ale podtekst byl zupelnie inny, bo jak wiemy to;

przymiotnik "wielki", którym określamy sławne/znane/szanowane osoby
albo "wielki gaduła" czyli... ktoś komu "się gęba nie zamyka" - i ludzie daliby wszystko żeby wreszcie był cicho, hihihi.

Ilez to juz razy slyszlismy postanowienia, wiecej nie napisze, zostaje tylko czytaczem, wypisuje sie, ale jak widac wszystko zalezy z ktorej strony wiatr wieje, no ale ten typ juz tak ma, potrafi tylko blyszczec na jakims tle, zwyczajna wazelina,chyba wiecie o kim pisze, nie pisze nigdzie po katach tylko na otwartym forum, oficjalnie.

Riki musze napisac ze nie liczy sie ilosc, lecz jakosc, nic na sile, kazdy pisze kiedy chce i jak chce, jakos nigdy nie bylo takich ponaglan jak na GB.

Czasami warto przeczytac to co samemu sie pisze.

Nieprzeczytany post Napisane: czwartek, 15 marca 2012, 07:45 
Pułkownik
Pułkownik

Cieszę się Moniu, że mogłem pomóc, a i. mam nadzieję, że Eryk przyjmie Twoje przeprosiny z wyrozumiałością i następnym razem poinformuje o funkcjach BBCode, które wstawia.

Oto wyrozumiałość administratora GB
:blush2

No nie moge sie powstrzymac od komentarza.Myslalem,ze ciemnogrodu niema,ale z tego co zobaczylem to tylko mozna sie usmiac do lez,lepiej dla ciemnogrodu bedzie jak przestana tu zagladac to moze beda cicho siedziec i nie p.......c glupot pod adresem admnina,ze ich ip adres pokazuje publicznie,najpierw prosze sie nauczyc zasad podstawowych a potem komentowac i nie blaznic sie przed wszystkimi.

Nie każdy jest tak uczony jak pan i ma prawo do pomyłki biggrin

Na pana forum nauczyłby pan użytkowników chociaż fotki wklejać .

podobno pan tu nie zagląda więc jak to jest

-mamy zagladajace na vikinland duchy :lol:

Załącznik:
Komentarz: duch administratora GB
halloween13.gif
halloween13.gif [ 27.02 KiB | Przeglądane 1951 razy ]

Do Manyska

:hi Manys my do ciebie nic nie mamy-przynajmniej ja :give_rose _ tylko nie rozumiem o co Ci biega to,że Viking przenosi posty nie napisane w odpowiednim wątku to od dawna wiesz i to jego prawo a i TY sam na swoim forum podobnie nam robiłeś-i nikt Ci z tego powodu nie robił problemu a i watków też miałeś całą masę.Po co ten bunt- zamiast się bawić doszukujesz się we wszystkim nie wiadomo czego..tak jak z tym filmem na Dzień Kobiet -podziekowałyśmy za fajny klip i kropka a Ty zrobiłes z tego aferę i po co w jakim celu :?: Szkoda że nie będzie Cie wsród nas bo na swój sposób nas rozbawiałeś swoimi filmikami,,,masz teraz wieksze pole do popisów na Gb jako Mister musisz się wykazać jak się dobrze bawić...tylko spróbuj nic nie popsuć -tzn.tej zabawy. z2: :good

ps.
Zaglądając tu proszę uważać na sieć -wyławiamy szczególne talenty do robienia z igły widły :whistle2

Nieprzeczytany post Napisane: czwartek, 15 marca 2012, 10:18 
Generał
Generał

Wiesz Eryk, to co napisałeś na swoim pseudo forum, to zwykłe chamstwo!

Nie każdy z użytkowników wie jak pewne kody działają, a i ty wiesz, że gdzieś dzwonią, ale nie bardzo gdzie. Wyjeżdżając z ciemnogrodem, sam pokazujesz jakim to pseudo adminem jesteś i bawisz się klockami, których zasady nawet w mikro części nie znasz, a tym bardziej nie rozumiesz.

Monia przeprosiła ciebie natychmiast, kiedy wytłumaczyłem jej o co chodzi i każdy inny człowiek, który ma choć cząstkę dżentelmena w sobie, przyjąłby to naturalnie i ze zrozumieniem.

Ale czego można się spodziewać od urodzonego chama i prostaka, który nawet swojego ojczystego języka nie może pojąć, ośmieszając się na cały wirtualny świat swoimi wypocinami od rzeczy.

To, że Manys wyniósł swoją sprawę na twoje forum i swoje własne, idiotyczne stronki, pokazuje tylko jaką jest świnią.
Nie tak dawno z resztą, szkalował tak ciebie i wielu innych..

Ciebie nic w tym wypadku nie dotyczyło, a tym bardziej Eli.
Nie zauważyłem nawet, że jest tam umieszczona, bo nie oglądam za dokładnie bzdetów Manysa, ale choćby cały filmik był tylko o niej, nie miał bym mu to za złe - jak to on opisuje.

Post jego został jedynie przeniesiony do właściwego wątku z życzeniami, jak i inne, które trafiły w niewłaściwe miejsce, a nie, że został skasowany, jak to on twierdzi. I był tylko jeden, nie dwa – wszystko jest w logach Forum.

I to jest sprawa moja i zainteresowanych użytkowników, ja się nie wtrącam, ani nie mam takiego zamiaru, do tego jak ty postępujesz u siebie na tym pseudo forum z reklamami.

Z Manysem nie wiadomo, kiedy jest na haju, a kiedy na rauszu, i jak zaczął wypisywać bzdety na wątku dla ogółu, to został przyblokowany w tych wątkach, a że w parze z nim zaczął ujadać kundelek riki, to i on też, aż do wyjaśnienia sprawy.
Wulgarność ich postów spowodowała, że zostały usunięte. I ta sprawa dotyczy tylko nas wewnętrznie, a nie ciebie, czy kogokolwiek innego.

Co zaś rikiego się tyczy, to nosi swój (pseudo)honor na końcu języka i chlapie nim na prawo i lewo?
Przytaczam cytaty: Pierwszy jest mój, drugi rikiego..

Ale do rzeczy: Twoje słowo i sprawa jest załatwiona po męsku - oczekuję..

U Mnie Słowo Drozsze Od Pieniedzy Rychu-Tu Je Masz Koleżko!

Eryk,mieszając się do tego, jeszcze raz obnażyłeś swoją chamską naturę i dyletanctwo. Żaden prawdziwy Admin, nie miesza się w sprawy drugiego, ale nim najpierw trzeba być.

P.S.
Dodam jeszcze, że żadnych ciągotek do wojska nie miałem i nie mam, a stopnie wojskowe na Forum odzwierciedlają jedynie rangę użytkownika w stosunku do jego ilości wpisów, nic więcej.
I jak by tę rangę inaczej nazwać jest tylko odzwierciedleniem aktywności użytkownika i niesie z sobą inne drobne przywileje, jak na przykład: pisanie bez potrzeby oczekiwania, czy tym podobne.

Wszystko to jest jednak zabawą i jak każda inna, muszą być pewne zasady i reguły, inaczej zostanie zatracony jej sens.

To, że ja według tych kryteriów, dojechałem do generała, wcale nie oznacza, że nim naprawdę jestem, doszedłem jednak do tego stopnia moimi wpisami, a raczej ich ilością – jakością być może też, ale tę ocenę pozostawiam innym.
Równie dobrze mogę być ciurą obozowym, jak to zmieniłem. Co nie umniejsza faktu, że jestem Administratorem tego Forum i mam wszystkie przywileje z tym związane.

Moniu, nie przejmuj się chamem, bo to jakby „rzucać perły przed wieprze”

Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, nie poszarpały was..

To by było na tyle.. 

Nieprzeczytany post Napisane: czwartek, 15 marca 2012, 13:05 
Pułkownik
Pułkownik

:hi Dzięki Viking thkyou:
Takie zachowanie się świadczy tylko o autorze -kultury uczymy się całe życie od dziecka po starość.

Załącznik:
1331400410_by_Mati538_500-1.jpg
1331400410_by_Mati538_500-1.jpg [ 57.88 KiB | Przeglądane 1930 razy ]

:close_tema

Tytuł: Re: Ściek
 Nieprzeczytany post Napisane: czwartek, 15 marca 2012, 20:38 
Podporucznik
Podporucznik

:hi Witam Wszystkich.
Jako że czuję się Vikingiem,a może lepiej będzie brzmiało Czytającym Vikingiem,to muszę się odnieść do tego co robi Manys :ireful ,bo według mnie zachowuje się jak cnotliwa panienka.
MANYSIE,zastanawiam się, czy nominacja na mistera jakiegoś tam "gb",może odebrać rozum,takiemu człowiekowi jak Ty,aż mi się nie chce wierzyć w to.Zachowujesz się jakbyś złapał kurę znoszącą złote jajka /a święta już tuż,tuż/,wiedz chłopie,że gdyby nie głosy z tego forum,a każdy oddał po kilka na Ciebie,to miałbyś tylko jeden-swój,bo nie wierz że z tamtego,które teraz tak bardzo hołdujesz ,dostałbyś choć jeden.Oni do dzisiaj nie mogą się z przegranej otrząsnąć,a dla nas to był tylko,może głupi żart.
Tak więc człowieku ogarnij się, puki jeszcze nie przegrałeś wszystkiego.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strona główna forum » Outside