Zarejestruj    Zaloguj    Dział    FAQ

Strona główna forum » Outside

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Nieprzeczytany post Napisane: piątek, 16 marca 2012, 01:23 
Generał
Generał

:hi

Plutek, kundelku - tutaj są te posty, nikt nie wykasował.. biggrin

Źle się zapewne odżywiasz i zaropiały ci ślepia, mam więc dla Ciebie gnatka.. :focus

Możesz się podzielić z misterem od siedmiu boleści, uważaj tylko, aby ci całej nie wyrwał.. :blackeye  

Pozdrawiam oczywiście.. :drinks  

Nieprzeczytany post Napisane: piątek, 16 marca 2012, 07:26 
Podporucznik
Podporucznik

:1126 Manys.
Widzę,że u ciebie mózg zrypany na całego,nie wiem co ty tam wąchasz,ale powiem ci,że to działa
A może to od tej moczoterapii,zeszmaciłeś się na całego?????
:1128
A,jeszcze prośba do administratora,aby wyrzucił tą szmatę za burtę z łodzi Vikingów,bo mi przynajmniej takowe towarzystwo nie odpowiada,lepiej niech tam dalej wazelinuje,a to robi,bo czytając jego wazeliniarskie banialuki,człowiek obawia się aby to nie zalało ekranu monitora.

Nieprzeczytany post Napisane: piątek, 16 marca 2012, 10:45 
Generał
Generał

:hi
Niektóre części ciała można jeszcze zastąpić, ale zrypanego mózgu już nie..

Mówisz i masz Janusz - za chwilę lecę do klienta, ale zaraz po powrocie zdejmuję tę szmatę nie godną już innego miana..

Pozdrawiam

Nieprzeczytany post Napisane: piątek, 16 marca 2012, 15:05 
Chorąży
Chorąży

Marian, piszę w tym wątku, bo jak mi wiadomo, nie jesteś już użytkownikiem naszego Forum.

Osobiście nie brałam w tym udziału, to Viking sam zawiesił ciebie w czynnościach, ale po przeczytaniu wszystkiego za i przeciw – popieram go całkowicie.

Wstyd mi jest się przyznać, że jesteśmy z tego samego miasteczka i chodziliśmy do tej samej szkoły. Mnie inaczej uczono.

Odpowiedzi od Ciebie nie oczekuję, bo zapewne była by stekiem wulgaryzmów.

Trzymaj się dobrze, żyj długo, ale nie „umilaj” życia innym.

Przykro mi, ale chciałam wyrazić też moje zdanie… 

Nieprzeczytany post Napisane: środa, 21 marca 2012, 04:09 
Major
Major

Dzial dobry, tylko kto bedzie w nim pisal? Komu zostanie powierzona ta rola, kogo teraz szew wyznaczy na zwiadowce. Nie wierze ze ktos swiadomie sam tutaj cos napisze.
Widac ze wieksza czesc forumowiczow z GB sama nie potrafi nawet wstawic zdjecia na stronke, wiec dlaczego wymagac zeby potrafili cos napisac hahaha

Nieprzeczytany post Napisane: czwartek, 22 marca 2012, 18:23 
Szczur zęzowy
Szczur zęzowy

Andrzej kazdy wstawia to potrafi i mysle ze to nie kpiny , skopiowac kawal z internetu to potrafia chyba wszyscy...

Nieprzeczytany post Napisane: piątek, 23 marca 2012, 00:31 
Major
Major

Marian oczywiscie ze to kpiny, zgadzam sie ze kazdy moze skopiowac kawal z internetu, ale nie kazdy taki kawal potrafi umiejetnie umiescic w odpowiednim miejscu i na odpowiedni temat.
Natomiast produkcja filmowa pod przykrywka jakichs tam linkow to dopiero badziewie, dlatego tez zostales nominowany wraz z dekoratorka GB do Zlotych Lwow.
Ciekawe czy juz odebrales nagrode z (African Lion Safari ) Jezeli nie, to spieszyc sie nie musisz, otwieraja dopiero 5 Maja zawsze zdazysz jakiegos zlapac za ogon.
Szczerze Ci powiem ze przyjemniej oglada mi sie wstawione jakies ciekawe zdjecie, lub slajd niz taki beznadziejny filmik, ale jak sam piszesz kazdy wstawia to co potrafi hahaha.
Popatrz na slajdy Mani,Monilki, Brzytwy czy tez na zdjecia czolowej reporterki Duski, nie wspomne tu o Twoim przyjacielu, az sie chce to ogladac, sam przyznaj, nawet zdjecie Twoje wstawione na GB jest ciekawsze, niz jakies filmowe badziewie.
Co do piwa to mamy tutaj Tuborg green i nie tylko, ale to tylko tak na marginesie.

Nieprzeczytany post Napisane: piątek, 23 marca 2012, 02:10 
Szczur zęzowy
Szczur zęzowy

Andrzej jazeli tak mowisz to pewnie masz racje-zycze ci powodzenia bo to zapewne nasz ostatni kontakt.....

Nieprzeczytany post Napisane: piątek, 23 marca 2012, 14:42 
Pułkownik
Pułkownik

Manys napisał(a):
Andrzej jazeli tak mowisz to pewnie masz racje-zycze ci powodzenia bo to zapewne nasz ostatni kontakt.....

a szkoda bo nie było tak żle :good tak jak piszesz Manys każdy orze jak może jednemu się coś podoba drugiemu nie trafia się w gust ale toć to tylko zabawa a nie rywalizacja ,,pozdrawiam... monika

Nieprzeczytany post Napisane: sobota, 24 marca 2012, 03:06 
Major
Major

Hahaha

Manys jadą z Toba jak z baranem lub z Chlopem w Sądzie na Vikingach a Ty Tam Dalej cos piszesz

I dobrze Manys ze piszesz, trzeba miec choc troche cywilnej odwagi zeby cos napisac, nie to co zapalony czytacz Reksiu Sportowiec.
Skonczyly sie kapiele, brak zainteresowania krwiodawstwem, biegi przeszly do lamusa. Coz, zostal tylko rower i......., samotne wypady.
Zostalo jeszcze pucowanie, ale to staly i stary program, te typy jednak maja to we krwi ;

Panie doktorze - żali sie świetnie zbudowany gość - Mam
już wszystko, co normalnemu człowiekowi jest potrzebne do życia. Zbudowałem
piękny dom, mam kochającą żonę, dwojke dzieci, dobrze prosperującą firmę i
kupę kasy. Jedno, czego mi brakuje, to silne emocje. Potrzebuję ciągle dużej
dawki adrenaliny, bo nie mogę normalnie funkcjonować. Próbowałem już
jazdy rowerem , zimowych kapieli i nawet krew zaczalem oddawale honorowo.
Wszystko za mało. - Niech pan znajdzie sobie kochankę -
proponuje lekarz - Mam już trzy kochanki. No to niech pan o nich powie
żonie.
Zgadza sie. Przyjaciele- moga sobie na pewne sprawy pozwolic, gorzej jest z tymi drugimi ktorzy udaja tylko przyjaciol. Tych nalezy sie wystrzegac, co jak widac na Gb jest juz praktykowane przez niektorych chuliganow. Tolerujemy Cie, ale .....nas w to nie mieszaj.

Marian moze to ostatni kontakt a moze nie, kto to moze wiedziec, dzisiaj w dobie komputerow wszystko jest mozliwe.
Ryki jak nie podobaja Ci sie spacerujacy i jezdzacy Niemcy, to nie musisz tam jezdzic. Jak widac im to wcale nie przeszkadza jak jezdza i jak chodza.
No tak zapomnialem, przyjechal gosc na rowerze i nikt sie nim nie zachwyca. hahaha.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strona główna forum » Outside